ukr
032-242-54-56 067-314-50-70 Зворотній зв`язок
Режим роботи інтернет магазину с 8:00 до 20:00 Пн - Нд
КОШИК ПОРОЖНІЙ
Головна  /  Чоловікам  /  ТЕРМОБІЛИЗНА

НОВИНКИ / ЗНИЖКИ

мобілизна, або функціональна нижня білизна - поширена серед спортсменів особлива нижня білизна, що зберігає тепло і відводить вологу від тіла. Термобілизна, при невеликій вазі, еквівалентно по збереженню тепла двом і більше шарам традиційного одягу.

Цими властивостями, в деякій мірі, володіє вовняна білизна. Однак вона менш міцна і вимагає дбайливого поводження. До того ж, якщо додати в пряжу зовсім небагато бавовни, теплозберігаючі та вологопроводні властивості білизни суттєво погіршуються. Частково це вирішилося додаванням в шерсть штучних волокон, проте сучасні технології виготовлення синтетичної пряжі, такі як «зірочка» і «острова в морі», дозволили зробити тканину, що переважає за характеристиками навіть вовну.

Вибір термобілизни починається з визначення ваших потреб, цілей і можливостей.

Термобілизна - білизна, призначена для збереження мікроклімату тіла з відводом зайвої вологи. Вона так само відрізняється значними дихаючими властивостями.

При правильному підборі даного виду білизни, вам буде комфортно при будь-якому температурному режимі: в холод - тепло, та й у спекотний день комфортно. Два основні критерії - термоізоляція і здатність прибрати зайву вологу від тіла. Для літнього періоду, основним критерієм є відведення вологи, для зимового - теплоізоляція. У кожному разі, важливо щоб тіло було сухим - це ваш комфорт і здоров'я!